Michelin’e Ödül Yağıyor !

Michelin Ailesi Olarak Aldığımız Üç Güzel Haberin Gururunu Sizlerle Paylaşmak İstiyoruz.

Michelin'e Ödül Yağıyor !
 1. MİCHELİN LASTİK SEKTÖRÜNÜN EN İTİBARLI MARKASI SEÇİLDİ
  “Michelin, Reputation Institute tarafından gerçekleştirilen 2019 yılı en iyi itibara sahip markalar sıralamasında 11.sıradan 8.sıraya yükseldi. Uluslararası 100 şirketin itibarının sıralandığı liste için 230 binden fazla tüketicinin görüşü alındı. Ürün / servisler, inovasyon gibi kriterler göz önünde bulundurularak oluşturulan sıralamada Michelin, lastik sektöründeki farkını bir kez daha ortaya koydu ve sektör sıralamasında en yakın rakibine 12 sıra fark attı.
 2. MİCHELİN YILIN LASTİK ÜRETİCİSİ SEÇİLDİ
  Michelin, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Tire Technology Expo kapsamında verilen 2019 Uluslararası Lastik Teknolojileri İnovasyon ve Başarı Ödülleri’nde, ‘Yılın Lastik Üreticisi” ödülüne layık görüldü.

 3. Michelin’in bu ödülü almasında; çevreye duyarlı girişimleri, inovatif ürünleri ve aşınmış lastik performansı konusundaki çalışmaları etkili olurken, ödül, uluslararası sektör uzmanları, akademisyenler, araç ve lastik üreticilerinden oluşan 31 kişilik uzman ekip tarafından belirlendi.
 4. MİCHELİN YILIN EN GÜVENLİ LASTİK ÜRETİCİSİ SEÇİLDİ
  (AUTOBILD 2019)
  5 test, 107 yaz ve 4 Mevsim Lastiği karşılaştırması sonucunda, Michelin “Yılın Lastik Üreticisi” seçildi
  AUTO BILD 2018 – 2019 Yaz ve 4 mevsim ıslak ve kuru zemin fren testlerini topladı ve Michelin’i birinci* ilan etti.

*Auto Bild
2018 ve 2019’da yayınlanan 5 karşılaştırmalı test; Michelin ıslak ve kuru zeminde frenlemede birinci. Testlere dahil olan ürünler: MICHELIN Crossclimate SUV, MICHELIN Crossclimate+ ve MICHELIN Pilot Sport 4.
Michelin, inovasyona ve kaliteye olan tutkusu sayesinde değerine değer katmaya devam ediyor. Markamızın bu yükselen başarısını mümkün kılan tüm bayilerimize özverili çalışmaları ve ödün vermedikleri değer yaklaşımları için teşekkür ederiz!

Michelin Lastik fiyatları ve tüm modellerinin ebatlarını aşağıdaki linklerde lastik al ve polat lastik sitelerinde bulabilirsiniz.

https://www.polatlastik.com/marka/michelin-lastik-fiyatlari

https://www.lastikal.com.tr/marka/michelin

Bir önceki yazımız olan Bridgestone Weather Control A005 Yeni 4 Mevsim Lastiği başlıklı makalemizde 4 Mevsim Lastik, 4 Mevsim Lastik Özellikleri ve Bridgestone 4 Mevsim Lastiği hakkında bilgiler verilmektedir.