Bridgestone Weather Control A005 Yeni 4 Mevsim Lastiği


Bridgestone Weather Control A005 4 mevsimde sınıfının en iyisi olan ıslak zemin tutuşu için A derecesiyle ıslak yollardaki kategorisinde en iyi performansı elde eder. Karda kullanım sertifikalı Bridgestone Weather Control A005, 3PMSF kar logosu ile işaretlenmiştir, yani hem yaz hem de kış aylarında kullanım için uygundur ve kış lastiği Avrupa mevzuatına uygundur.

Bridgestone Weather Control A005’i yıl boyu rahatlık ve güvenlik arayan tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladı. Tüm yıl boyunca güneş, yağmur veya ara sıra kar yağmasından bağımsız olarak aynı lastiklerle kontrolde kalmak isteyen sürücüler için, güvenlikten ödün vermeden süren dört mevsim lastiğidir. Bridgestone Weather Control A005 ile elde ettiğimiz şey budur. ”Diyor Bridgestone EMEA’nın Strateji ve Pazarlama Sorumlusu Laurent Dartoux. Bununla birlikte, Bridgestone Weather Control A005‘in hikayesi çizim tahtasında başlamıyor. Tasarıma başlamadan önce, Bridgestone, dört mevsim lastiği için tutulan 15.000 son kullanıcının ihtiyaç ve beklentilerini araştırırken, günlük sürüş zorluklarını da sorguladı. Laurent Dartoux, “Sürücüler, dört mevsim lastiklerinin farklı hava koşullarını idare edebileceğinden emin olmak istiyorlar” diye açıklıyor. “Ancak araştırmalar ıslak koşullarda güvenliğin Avrupalı ​​tüketiciler için birincil endişe olduğunu gösterdi.” Bridgestone açıkça dikkat etti: bağımsız olarak test edildi ve Avrupa’nın en saygın bağımsız otomotiv test enstitülerinden biri olan TÜV SÜD tarafından test edildi ve onaylandı, Bridgestone Weather Control A005, hem ıslak hem de karlı koşullarda frenleme konusunda pazardaki lider rakiplerinden daha iyi performans gösterdi. Bridgestone Weather Control A005, 3 Zirve Dağ Kar Tanesi (3PMSF) logosu ile onaylanan karla ilgili kaliteli performansı ile yılda 365 gün kullanılabilir. Ayrıca Bridgestone’un birinci sınıf yaz lastiği Turanza T005 ile aynı kilometreyi sunan bu mesafeyi koruyor. İtalya’nın Roma kentindeki Bridgestone Teknik Merkezi’ndeki yüksek nitelikli mühendis ve kimyagerler, Bridgestone Weather Control A005’in tasarımından sorumludur. Sırt tasarımı, V şeklinde bir düzen, yenilikçi ‘Z’ yan şekli ve desenin omzunda yüksek hacimli yuvalar sunar. Lastiğin tutuş, yakıt verimliliği ve aşınma açısından son kullanıcıların beklentilerine uygun olmasını sağlamak için optimize gövde yapısı ve temas basıncı dağılımı ile birlikte çalışır. Bridgestone’un Nano Pro-TechTM teknolojisi ve yüksek silika içeriği kullanımı, lastiğin performansını daha da destekliyor.

Weather Control A005, ıslak yol tutuşu için en üst sıradaki etiket olan AB etiket sisteminde derecelendirilmiştir. Yağmurlu bir günde en iyi kontrolü sunarken, tüm yıl boyunca tüm hava koşullarında iyi performans gösterir. Sertifikalı 3 Tepe Snow Flake işareti (3PMSF), Weather Control A005’in karlı havalarda kullanım için uygun olduğunu gösterir. Günlük zorlu durumlarda, özellikle de yağmur ve karda tüm yıl boyunca kullanıma uygundur. Bridgestone Weather Control A005’i, herhangi bir üretici tarafından piyasadaki herhangi bir sektördeki en iyi lastiklerden biridir. Bu lastik düzinelerce farklı ebatta üretilmiştir ve sırt deseni ıslak havalarda kavrama için derecelendirilmiş ve hepsi yakıt verimliliği için ortalamanın üzerindedir. Bridgestone, lastiğin omzuna yağmur suyunu hızlı bir şekilde tahliyesini sağlayan tasarıma sahiptir. Bileşiminde yüksek silika içeriğine sahiptir, bu nedenle kauçuk yazdan kışın geniş bir sıcaklık spektrumunda çalışır. Weather Control A005 otomobillere ve SUV’lara uyar ve herhangi bir sürüş koşulunda, sabit bir otoyol seyirinden ani frenlemeye veya sert virajlara, herhangi bir yol yüzeyinde ve herhangi bir hava koşulunda maksimum performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bridgestone Weather Control A005 Fiyatları için lastikal.com.tr ve polatlastik.com dan güncel fiyatlarına bakabilirsiniz.

https://www.lastikal.com.tr/Bridgestone-Weather-Control-A005,TA-905191.html

https://www.polatlastik.com/Bridgestone-Weather-Control-A005,TA-1178927.html

Bridgestone Weather Control A005 Video

Bir önceki yazımız olan BF Goodrich Mud Terrain T/A KM3 - Off Road Severlerin Yeni Lastiği başlıklı makalemizde bf goodrich, bf goodrich km3 ve BF Goodrich Mud Terrain hakkında bilgiler verilmektedir.