BF Goodrich Mud Terrain T/A KM3 – Off Road Severlerin Yeni Lastiği

ÇAMURLU ZEMİNDE 5% DAHA İYİ ÇEKİŞ PERFORMANSI
Terrain-Attack sırt deseni sayesinde çamurlu ve yumuşak toprak zemine meydan okuyan lastik. Kilitlenebilen sırt blokları her açıda olağanüstü yol tutuşu sağlamak için tasarlanmıştır. Çamur-Fobik dişler sıkışmış çamurlardan kolayca kurtulmanızı sağlar.

KAYALIK ZEMİNDE 8% DAHA İYİ ÇEKİŞ PERFORMANSI
Kayalık ve kaygan zeminlerde çok iyi tutuş sağlamak için geliştirilmiş Krawl-TEK bileşimi ile dünyanın en zorlu arazisinin bile keyfini çıkartabilirsiniz. Ek olarak, Linear Flex Zone teknolojisi lastiğin aşağı eğimli yollarda esneyebilmesini ve önüne çıkan engelleri kavrayarak ilerleyebilmesini sağlar.

%27 DAHA DAYANIKLI YANAKLAR
Yarışlarda kendini kanıtlamış formüller sayesinde üretilen CoreGard Max Teknolojisi ile hayal ettiğiniz her yere gidebilirsiniz. Bu teknoloji, lastiğinizi keskin nesnelerden korumaya yardımcı olmak için kalın bir yanak kalkanı görevi görür ve özel bir bileşim ile yapılan Çekiş-Zırhı yanak yapısı, yanaktaki olası hasarları önlemeye yardımcı olur.

Yeni Bf Goodrich Mud Terrain T/A KM3 lastik ebatlarına ait güncel fiyatları görmek için lastikal.com.tr den bakabilirsiniz.
https://www.lastikal.com.tr/BF-Goodrich-Mud-Terrain-TA-KM3,TA-253799.html

%27 DAHA DAYANIKLI YANAKLAR
BF Goodrich Mud Terrain T/A KM3

LASTİK TEKNOLOJİSİ
COREGARD MAX TEKNOLOJİSİ
• BFGoodrich® Baja T / A® KR3 lastiğinin yarışlarda edilinen deneyim ile üretilen teknolojisi sayesinde yanakların hasar görmesini ve delinmesini önlemeye yardımcı olur.
• Yanak kalınlığının artmasıyla kritik yanak arıza bölgelerinin korunmasına yardımcı olur.

ÇEKİŞ-ZIRHI YANAK YAPISI
• Üst omuz bölgesini darbelere karşı korur.
• Çentikli omuz tasarımı sayesinde çamur ve yoğun kardaki çekiş gücünü artırır.

TERRAİN-ATTACK SIRT DESENİ
Geniş sırt blokları her açıdan inanılmaz bir kavrama sağlamak için tasarlanmıştır.

LİNEAR FLEX ZONE
Lastiğin zorlu koşullarda yapısını koruyarak esnemesini sağlar.

KRAWL-TEK BİLEŞENİ
Kaya ve diğer kaygan yüzeylerde daha iyi tutunma sağlar.

(1) 2014 Jeep Wrangler Rubicon kullanılarak (2016), LT265 / 70R17 ebadında BFGoodrich® Mud-Terrain T / A® KM2 ile karşılaştırmalı olarak çamur çekişine dayanmaktadır. Yol kullanım sonuçları değişebilir.

(2) 2014 Jeep Wrangler Rubicon kullanılarak (2016), LT265 / 70R17 ebadında BFGoodrich®Mud-Terrain T / A® KM2 ile karşılaştırmalı olarak çamur çekiş ve kuru kaya çekiş testine dayanmaktadır. Yol kullanım sonuçları değişebilir.

(3) LT265 / 70R17 ebadında, BFGoodrich® Mud-Terrain T / A® KM2 ile karşılaştırmalı olarak lastiğinin iç yanak delme testine dayanmaktadır. Yol kullanım sonuçları değişebilir (2016).

BF Goodrich 265 70 R17 121/118Q LRE Mud Terrain T/A KM3

https://www.lastikal.com.tr/urun/bf-goodrich-265-70-r17-121-118q-lre-mud-terrain-t-a-km3